Światłoterapia

Światło które leczy

Światło to życie, to radość, to moc, połączone z kolami to terapia. Kolory to my, kolor oczu, włosów, skóry. Kolory w otoczeniu mają ogromny wpływ na nas. Kolory w twoim życiu, to psychologiczne oddziaływanie i ważne właściwości terapeutyczne w zależności od odpowiadającego im zakresu długości fal.

Wprowadzając odpowiednie barwy każdy aspekt naszej egzystencji możemy zmienić. Rozwijać szczęśliwe i mniej stresujące życie. Kolory uczą nas techniki leczenia dzięki którym możemy zyskać dobre samopoczucie, wsparcie emocjonalne i zdrowie.

Nasze komórki potrzebują światła, by prawidłowo funkcjonować , promieniowanie o różnych barwach wpływa na ich wzrost i inne procesy życiowe. Światło oddziałuje na nasz system na poziomie komórkowym a układ jego oscylacji utrzymuje nas.

Przebieg badania

W naszym gabinecie stosujemy Lampę Bioptron Pro 1 z kolorami.

Jeśli jesteś osobą, która ma problemy zdrowotne, poszukującą rozwiązań innych niż chemię, zwolennicy medycyny holistycznej, to ta terapia jest idealna dla Ciebie.

Najczęściej stosujemy 10 zabiegów koloroterapii – zalecane jest badanie kontrolne.

Jak się przygotować?

Do badania wystarczy założyć wygodną odzież, wskazana naturalna.

Kto może skorzystać?

Jeśli jesteś osobą, która ma problemy zdrowotne, poszukującą rozwiązań innych niż chemię, zwolennicy medycyny holistycznej, to ta terapia jest idealna dla Ciebie.
Terapię kolorystyczną stosuje się w dolegliwościach chronicznych takich jak: astma, artretyzm, zaburzenie psychiczne, nerwice, depresje, zaburzenia związane z jedzeniem, dolegliwości trawienne, problemy związane z krwią, gorączka, stłuczenia, rany.

Jak się umówić?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z zakładki Umów wizytę

Jakie są przeciwskazania?

W przypadku zewnętrznych zaburzeń takich jak:

oparzenie,
problemowy z skórą.

Leczenie kolorami jest bezpieczne, można stosować równoległe z metodami medycyny tradycyjnej, pobudza działanie systemu immunologicznego i przywraca zdrowie.

Zanim zastosujemy koloroterapię, musimy wiedzieć dlaczego?

Co chcemy osiągnąć, poznać dobrze cechy poszczególnych barw.

Za co płacimy?

Za możliwość pomocy w przypadku zaburzeń:

Inni o nas

Polecam wszystkim, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim organizmie i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje z Twoim organizmem, skorzystaj.
Polecam.

Artur T.

Szczerze polecam Panią Danusię. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i odzyskać zdrowie.

Jolanta K.

Nasze produkty

poznaj szeroką gamę produktów inspirowanych chińską medycyną naturalną

Zapisz się na Newsletter