Coaching zdrowia

LUBIMY POMAGAĆ INNYM

To metoda pracy,będąca procesem rozwojowym osoby biorącej w niej udział, oparta na relacji coach – klient. Składają się na nią poszczególne spotkania nazywane sesjami. Coaching jest sztuką ułatwiania drugiej osobie uczenia się rozwoju i działania.

Przebieg badania

Jak się przygotować?

Kto może skorzystać?

Sesje coachingowe są bardzo pomocne w leczeniu i żywieniu, bardzo trudno jest wyrównać równowagę w organizmie klienta kiedy emocjonalnie jest rozchwiany brak wiary w siebie, porażki utwierdziły go w tym że to nie ma sensu. Klient musi wiedzieć dlaczego warto dążyć do celu.

Jak się umówić?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z zakładki Umów wizytę

Jakie są przeciwskazania?

Brak przeciwskazań

Nasi klienci osiągają swój cel w 30% już po 2-3 sesji to dla nas sygnał, że sesja jest prowadzona dobrze. To również świadczy o tym, że klient nas słucha i wspólnie szuka rozwiązań

Za co płacimy?

Co po takiej sesji klient zyskuje?

Inni o nas

Polecam wszystkim, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim organizmie i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje z Twoim organizmem, skorzystaj.
Polecam.

Artur T.

Szczerze polecam Panią Danusię. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i odzyskać zdrowie.

Jolanta K.

Nasze produkty

poznaj szeroką gamę produktów inspirowanych chińską medycyną naturalną

Zapisz się na Newsletter