Analiza kwantowa

PROSTY TEST KTÓRY PRZESKANUJE TWÓJ ORGANIZMU

Wykonujemy ją za pomocą urządzenia o nazwie Quantum.

Quantum to nowoczesny, bardzo precyzyjny analizator kwantowy, umożliwiający przeprowadzenia dokładnego, szczegółowego testu całego organizmu bez konieczności zbierania wywiadu medycznego czy wykonywania nierzadko kosztownych badań diagnostycznych.

Przebieg badania

Jak się przygotować?

Kto może skorzystać?

Dedykujemy te badania wszystkim tym, którzy dbają o swoje zdrowie, którzy wykonują badania kontrolne dla profilaktyki ale też leczenia.

Dobrze omówiona analiza pozwoli pacjentowi zrozumieć swój organizm i jego potrzeby. W trakcie analizy powiemy co robić żeby organizm doprowadzić do równowagi i jak dbać żeby utrzymać w równowadze.

Wszyscy którzy chcą ocenić, czy w organizmie po zaleceniach suplementarnych i zmianie diety nastąpiły zmiany.

Jak się umówić?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z zakładki Umów wizytę

Jakie są przeciwskazania?

BRAK PRZECIWWSKAZAŃ

Należy zawsze pamiętać, ze wykonany test, nie jest wynikiem końcowym, on ukierunkowuje pacjenta do jakiego lekarza powinien się zgłosić kiedy już wie jakie ma problemy.

Za co płacimy?

Za szybką i bardzo szczegółową analizę zdrowia pacjenta. Uzyskamy informacje i wskazówki jak dbać o swój organizm oraz jaką profilaktykę zdrowia zastosować.

Wykonując analizę mamy możliwości sprawdzenia jak funkcjonuje:

Po badaniu i omówieniu każdego układu zalecamy :

Inni o nas

Polecam wszystkim, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim organizmie i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje z Twoim organizmem, skorzystaj.
Polecam.

Artur T.

Szczerze polecam Panią Danusię. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i odzyskać zdrowie.

Jolanta K.

Nasze produkty

poznaj szeroką gamę produktów inspirowanych chińską medycyną naturalną

Zapisz się na Newsletter