Biorezonans

NOWOCZESNA FORMA MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ

Biorezonans jest zjawiskiem fizycznym, elektromagnetycznym. Wszystko, co do tej pory poznał człowiek, na poziomie elektromagnetycznym wibruje, ma swoją charakterystyczność drgań. Jest naturalną metoda badawczą i leczniczą: nie lękową, nieinwazyjną i bezbolesną. Operuje falami biologicznie zbliżonymi do częstotliwości występujących w naturze, ciel e człowieka i zwierząt.

Przebieg badania

Pacjent u którego wykonuje się badania z użyciem rezonansu magnetycznego znajduje się w pozycji siedzącej. Ma założone słuchawki na uszach, a jego cały organizm zostaje zeskanowany.

Oceniamy wynik na podstawie wykonanej analizy, urządzenie jest inteligentne i pokazuje, na jakim poziomie energetycznym pracują narządy oraz w ilu % jest zaatakowane przez chorobę, wirusa, grzyba, pasożyta. Dodatkowo stosujemy wegatest.

Nasz zakład wykonuje analizę na Biorezonansie 3D NLS – program Metapathia.

Jak się przygotować?

Kto może skorzystać?

Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku, nawet dzieci poniżej 3 roku życia!

Jak się umówić?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z zakładki Umów wizytę

Jakie są przeciwskazania?

Zarówno diagnostyka, jak i terapia są w pełni bezpieczne, całkowicie bezbolesne i nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym.

W przypadku wykrycia drastycznych problemów zdrowotnych proponujemy udać do lekarza który po analizie naszych badań skieruje w celu dalszych badań.

Biorezonans jest zjawiskiem fizycznym, elektromagnetycznym. Wszystko, co do tej pory poznał człowiek, na poziomie elektromagnetycznym wibruje, ma swoją charakterystyczność drgań. „Czemu nie wykorzystać tego w medycynie?” takie pytanie stawiali sobie uczeni.

Za co płacimy?

Wykonując analizę biorezonansem magnetycznym mamy sprawdzony organizm pod kontem mikroorganizmów:

Na podstawie analizy biorezonansem magnetycznym:

Na podstawie wyników dobieramy terapię:

Badanie powinno się powtórzyć kontrolne za 4 tygodnie i w zależności od wyniku kolejny raz.
Badanie kontrolne może być zrobione na Quantum, kiedy nie było dużo obciążeń może być zrobione biorezonansem.

W przypadku gdy w organizmie były grzyby i wirusy lub bolerioza może też być zastosowane leczenie światłem (przy problemach skórnych, stłuczeniach, oparzeniach, złej pracy hormonów i bólach).

Inni o nas

Polecam wszystkim, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim organizmie i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje z Twoim organizmem, skorzystaj.
Polecam.

Artur T.

Szczerze polecam Panią Danusię. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i odzyskać zdrowie.

Jolanta K.

Nasze produkty

poznaj szeroką gamę produktów inspirowanych chińską medycyną naturalną