Analiza włosa

PROSTY TEST KTÓRY UJAWNI SKŁAD PIERWIASTKOWY TWEGO ORGANIZMU

Wydaje Ci się, że robisz wiele w kierunku bycia zdrowym i dokładasz wszelkich starań, aby mieć mnóstwo siły na co dzień, a mimo to czujesz się zmęczony/na, masz słabą odporność, często łapiesz infekcje?

Jest to nowoczesną metodą diagnostyczną , umożliwiając ocenę stanu odżywczego organizmu na podstawie 29 pierwiastków w włosach. Wynik analizy pierwiastkowej zawiera informację, jakie są stężenia i proporcje pierwiastków w twoim organizmie. Proporcje pierwiastków są bardzo ważne ponieważ odzwierciedlają równowagę biochemiczną, która jest najistotniejsza dla zachowania zdrowia. Na ich podstawie można ocenić aktywność metaboliczną i prawidłowość procesów fizjologicznych.

Dzięki analizie pierwiastkowej włosa możemy:

Przebieg badania

Jak się przygotować?

Kto może skorzystać?

Analiza Pierwiastkowa Włosa to jedna z najlepszych metod diagnozy, określa stan odżywczy badanej osoby w interpretacji wyniku określa się też stan metaboliczny pacjenta i cenne wskazówki jak się odżywiać.

Jak się umówić?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z zakładki Umów wizytę

Jakie są przeciwskazania?

BRAK PRZECIWWSKAZAŃ

Analiza to pomocne narzędzie dla lekarza prowadzącego, jeżeli leczymy lub jesteśmy pod opieką lekarza prowadzącego, wypełniamy ankietę z pełnym opisem i odsyłamy wraz z włosami, wskazane jest też przysłaną analizę przedstawić lekarzowi.

Analiza pierwiastkowa włosa może być przydatna dla osób borykających się z problemami zdrowotnymi i dietetycznymi. Oto kilka przykładów:

Toksyczność – Pierwiastkowa analiza włosa może pomóc w identyfikacji toksyn i metali ciężkich, które gromadzą się w organizmie, co może prowadzić do różnych chorób.

Niedobory żywieniowe – może pomóc w wykryciu niedoborów składników odżywczych, takich jak żelazo, cynk, magnez czy wapń.

Choroby skórne – może pomóc w diagnozowaniu chorób skórnych, takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy trądzik, które mogą być spowodowane niedoborami składników odżywczych.

Stres – może pomóc w zdiagnozowaniu związanych ze stresem stanów psychicznych, takich jak depresja, nerwica czy lęki.

Hormony – pozwoli na zdiagnozowanie zaburzeń hormonalnych, takich jak nadczynność tarczycy czy niedoczynność tarczycy.

CO ZYSKASZ WYKONUJĄC BADANIE?

W wyniku analizy pierwiastkowej włosa składającym się z 37 stron, oprócz wykresów z wartościami i proporcjami badanych pierwiastków, analizy tendencji zdrowotnych i zaleceń aktywności fizycznej, otrzymasz od nas: 

OPIS TYPU METABOLICZNEGO – Na podstawie proporcji pierwiastków możemy określić jaka jest Twoja biologiczna natura i jakie są jej dominujące cechy. Dzięki temu będziesz mógł dowiedzieć się jak działa Twój organizm i zrozumieć jakie procesy w nim zachodzą.

Dowiesz się czy masz wolną czy szybką energetykę organizmu czy jesteś sympatykiem, czy parasympatykiem; czy masz wolne czy szybkie trawienie oraz jak szybko starzeje się Twój organizm. Ponadto zobaczysz jaką efektywność ma Twoja tarczyca oraz kora nadnerczy; jak Twój organizm radzi sobie ze stresem oraz czy dominują u Ciebie procesy kataboliczne czy anaboliczne.

Sprawdzisz jaką masz równowagę kwasowo-zasadową – czy masz zakwaszenie kwasem moczowym bądź mlekowym. Dowiesz się jakie masz tendencje zdrowotne i co może Cię czekać w najbliższych latach jeśli nie podejmiesz zaleconych w wyniku kroków prewencyjnych.

PROGRAM SUPLEMENTACYJNY – stworzony kompleksowo, zawiera wymienione w tabeli, dobrane specjalnie dla Ciebie witaminy i mikroelementy, a także odpowiednie ich dawki i pory dnia kiedy należy je spożywać.

DIETĘ METABOLICZNĄ – Dieta metaboliczna jest dietą optymalną dla Twojego typu metabolicznego i potrzeb Twojego organizmu.

Zadaniem tej diety jest wskazanie kierunku żywienia jaki należy przyjąć w celu osiągnięcia najlepszych efektów oraz wsparcia programu suplementacyjnego.

W wyniku określone zostanie również Twoje zapotrzebowanie energetyczne w zależności od prowadzonego trybu życia oraz potrzebna aktywność fizyczna.

Zadbaj o swoje zdrowie i poczuj się lepiej! 

Skorzystaj z mojej oferty, aby móc podjąć odpowiednie działania w celu poprawy Twojego samopoczucia.

Inni o nas

Polecam wszystkim, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim organizmie i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje z Twoim organizmem, skorzystaj.
Polecam.

Artur T.

Szczerze polecam Panią Danusię. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i odzyskać zdrowie.

Jolanta K.

Nasze produkty

poznaj szeroką gamę produktów inspirowanych chińską medycyną naturalną

Zapisz się na Newsletter