Biorezonans

To ważne przeczytaj

Biorezonans jest naturalną metoda badawczą i leczniczą: nie lękową, nieinwazyjną i bezbolesną. Operuje falami biologicznie zbliżonymi do częstotliwości występujących w naturze, ciele człowieka i zwierząt.

Biorezonans jest zjawiskiem fizycznym, elektromagnetycznym. Wszystko, co do tej pory poznał człowiek, na poziomie elektromagnetycznym wibruje, ma swoją charakterystyczność drgań. „Czemu nie wykorzystać tego w medycynie?” takie pytanie stawiali sobie uczeni.

Co skłania ludzi do korzystania z tej metody?

Odpowiedź jest jedna – skuteczność.

Skąd wzięła się popularności biorezonansu?

Wszystko aby zapobiec rozwojowi choroby
i podjąć odpowiednie kroki.

KROK 1

Sprawdzamy organizm pod kątem mikroorganizmów:

KROK 2

Na podstawie analizy biorezonansem magnetycznym:

KROK 3

Na podstawie wyników dobieramy
terapię:

Zarówno diagnostyka, jak i terapia są w pełni bezpieczne, całkowicie bezbolesne i nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym. Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku, nawet dzieci poniżej 3 roku życia!

Przygotowanie do badania

  • 2 godz. przed badaniem nie jeść, nie pić kawy, mocnej herbaty ani alkoholu.
  • wskazane jest też nie brać leków czy też suplementów w tym dniu.
  • jeżeli jest to możliwe założyć odzież naturalną, bez biżuterii.

Przebieg badania

Pacjent u którego wykonuje się badania z użyciem rezonansu magnetycznego znajduje się w pozycji siedzącej. Ma założone słuchawki na uszach, a jego cały organizm zostaje zeskanowany.

Oceniamy wynik na podstawie wykonanej analizy, urządzenie jest inteligentne i pokazuje, na jakim poziomie energetycznym pracują narządy oraz w ilu % jest zaatakowane przez chorobę, wirusa, grzyba, pasożyta. Dodatkowo stosujemy wegatest.

Nasz zakład wykonuje analizę na Biorezonansie 3D NLS – program Metapathia.

Analityk posiada niezbędne przeszkolenie potwierdzone dyplomem Międzynarodowej Akademii Medycyny Naturalnej, dyplom ukończona Akademii Medycyny Komplementarnej, dyplom ukończenia szkolenia z Medycyny Ajurwedyjskiej, Medycyny Chińskiej,

W przypadku wykrycia drastycznych problemów zdrowotnych proponujemy udać do lekarza który po analizie naszych badań skieruje w celu dalszych badań.

Najczęściej po takim badaniu i dzięki niemu możemy zastosować profilaktykę w tym zmianę diety i zastosowanie dobranej suplementacji.

Badanie powinno się powtórzyć kontrolne za 4 tygodnie i w zależności od wyniku kolejny raz. Badanie kontrolne kosztuje 120 zł.

Badanie kontrolne może być zrobione na Quantum, kiedy nie było dużo obciążeń może być zrobione biorezonansem. W przypadku gdy w organizmie były grzyby i wirusy lub bolerioza może też być zastosowane leczenie światłem (przy problemach skórnych, stłuczeniach, oparzeniach, złej pracy hormonów i bólach).

Cena uzależniona jest od zastosowanej metody, ustalona na etapie wywiadu od 100-200 zł.

Nasze produkty

poznaj szeroką gamę produktów inspirowanych chińską medycyną naturalną

Zapisz się na Newsletter