Masaż Kunye Chi

masaż olejkiem

Jest to trzy częściowy masaż składający się z 3 członów: namaszczenia olejem, lub wywarem odpowiednim dla danej osoby, masowaniem wzdłuż powięzi, oraz zdjęciem oleju za pomocą mąki i preparatów ziołowych.

Jak się przygotować?

Do badania wystarczy założyć wygodną odzież, wskazana naturalna.

Kto może skorzystać?

Ten rodzaj masażu jest szczególnie polecany dla osób starszych i nastolatków. Można go stosować z ciepłymi kompresami, oraz kamieniami. Ważne jest, aby na początku masażu zmobilizować stawy, oraz je odpowiednio rozgrzać, dzięki czemu odblokowuje się centra energetyczne ciała. Można go wykonywać na wiele dolegliwości i stanów chorobowych pacjenta. Metody wykonywania masażu są różne w zależności od typologii pacjenta. Bardzo ważnym elementem jest odprowadzenie nadmiaru olejku w ostatniej części masażu, i stanowi to świetny element kosmetyczny w postaci peelingu.

Masaż Kunye Chi jest to niezwykły masaż z użyciem specjalnych olejków, w celu poprawienia zdrowia pacjenta. Doskonale wpływa na kondycję skóry, a jego finish jest idealnym peelingiem.

Jak się umówić?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z zakładki Umów wizytę

Inni o nas

Polecam wszystkim, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim organizmie i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje z Twoim organizmem, skorzystaj.
Polecam.

Artur T.

Szczerze polecam Panią Danusię. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie i odzyskać zdrowie.

Jolanta K.

Nasze produkty

poznaj szeroką gamę produktów inspirowanych chińską medycyną naturalną

Zapisz się na Newsletter